Log Filter (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Next
sr: Следећи

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: error
sr: грешка

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: warning
sr: упозорење

en: critical
sr: критично

en: debug
sr: отклањање грешака

en: info
sr: информација

en: notice
sr: обавештење

en: alert
sr: Опрезност

en: emergency
sr: хитно
