Log Filter (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (45 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: new
cs: novinka

en: error
cs: chyba

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Severity
cs: Vážnost

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Last
cs: Poslední

en: Descending
cs: Sestupně

en: Close
cs: Zavřít

en: anonymous
cs: anonym

en: First
cs: První

en: warning
cs: varování

en: critical
cs: kritické

en: or
cs: nebo

en: New
cs: Nové

en: Loading...
cs: Načítání...

en: debug
cs: ladění

en: Any
cs: Libovolný

en: deleted
cs: smazáno

en: notice
cs: poznámka

en: alert
cs: upozornění

en: emergency
cs: havárie

en: View events that have recently been logged.
cs: Zobrazit nejnovější záznamy událostí.

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu
