Log Filter (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: new
gu: નવું

en: error
gu: ભુલ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Time
gu: સમય

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Close
gu: બંધ

en: warning
gu: ચેતવણી

en: critical
gu: ગંભીર

en: or
gu: અથવા

en: info
gu: માહિતી

en: Any
gu: કોઈપણ

en: notice
gu: ખુલાસો

en: alert
gu: ચેતવણી

en: emergency
gu: કટોકટી
