Log Filter (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (46 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: new
he: חדש

en: error
he: שגיאות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Time
he: זמן

en: Event
he: אירוע

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Hostname
he: שם שרת

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Severity
he: חוּמרה

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: Last
he: אחרון

en: Descending
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: First
he: ראשון

en: warning
he: אזהרות

en: critical
he: קריטי

en: or
he: או

en: New
he: חדש

en: Loading...
he: טוען...

en: debug
he: איתור באגים

en: info
he: מידע

en: Any
he: הכל

en: notice
he: הודעה

en: alert
he: התראה

en: emergency
he: מקרה חרום

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Recent log messages
he: הודעות יומן אחרונות
