Log Filter (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: new
hy: նոր

en: error
hy: սխալ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: warning
hy: զգուշացում

en: critical
hy: կրիտիկական

en: info
hy: տեղեկություն

en: notice
hy: տեղեկացում

en: alert
hy: զգուշացում

en: emergency
hy: հրատապ

en: View events that have recently been logged.
hy: Դիտել միջոցառումները, որոնք վերջերս են մուտքագրվել:

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները
