Log Filter (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: new
mg: vaovao

en: error
mg: hadisoana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
