Log Filter (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: new
ne: नयाँ

en: error
ne: त्रुटि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: To
ne: लाई

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: warning
ne: चेतावनी

en: critical
ne: गम्भीर

en: New
ne: नयाँ

en: debug
ne: डिबग

en: info
ne: जानकारी

en: notice
ne: सूचना

en: alert
ne: सचेत

en: emergency
ne: आपतकालीन
