Log Filter (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: new
sq: i ri

en: error
sq: gabim

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Filter
sq: Filtri

en: Location
sq: Vendodhja

en: Severity
sq: Rendësia

en: Referrer
sq: Referues

en: warning
sq: paralajmërim

en: critical
sq: kritik

en: info
sq: informacion

en: notice
sq: njoftim

en: alert
sq: alarm

en: emergency
sq: emergjencë

en: View events that have recently been logged.
sq: Shfaq ndodhitë e fundit të regjistruara.
