Log Filter (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: new
bg: нов

en: error
bg: грешка

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Time
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Referrer
bg: URL референт

en: Descending
bg: Намаляващ

en: warning
bg: предупреждение

en: critical
bg: критично

en: info
bg: информация

en: notice
bg: известие

en: alert
bg: тревога

en: emergency
bg: спешно

en: View events that have recently been logged.
bg: Разглеждане на събитията записани последно

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи
