Log Filter (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: new
dz: གསརཔ།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།

en: View events that have recently been logged.
dz: འཕྲལ་གྱི་ལོག་འབད་ཡོད་པའི་བྱུང་ལས་ཚུ་སྟོན།
