Log Filter (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (48 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: new
el: νέο

en: error
el: σφάλμα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Time
el: Ώρα

en: Event
el: Συμβάν

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: Referrer
el: Παραπέμφθηκε από

en: Last
el: Τελευταίο

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Close
el: Κλείσιμο

en: First
el: Πρώτο

en: warning
el: προειδοποίηση

en: critical
el: κρίσιμο

en: or
el: ή

en: New
el: Δημιουργία

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: debug
el: αποσφαλμάτωση

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: info
el: πληροφορία

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: deleted
el: διαγράφηκε

en: notice
el: ειδοποίηση

en: alert
el: συναγερμός

en: emergency
el: επείγον

en: View events that have recently been logged.
el: Προβολή γεγονότων που καταγράφηκαν πρόσφατα.

en: Recent log messages
el: Πρόσφατα μηνύματα ημερολογίου καταγραφής
