Log Filter (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: new
eo: nova

en: error
eo: eraro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Severity
eo: Graveco

en: Referrer
eo: Referantoj

en: warning
eo: averto

en: critical
eo: kritika

en: debug
eo: sencimigo

en: info
eo: informo

en: notice
eo: rimarko

en: alert
eo: atentigo

en: emergency
eo: krizo

en: View events that have recently been logged.
eo: Vidu eventojn kiuj lastatempe estis metitaj en la log-dosiero.
