Log Filter (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (48 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Administration
es: Administración

en: new
es: nuevo

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: None
es: Ninguno

en: Message
es: Mensaje

en: Link
es: Enlace

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Time
es: Hora

en: Event
es: Evento

en: User
es: Usuario

en: User ID
es: ID de Usuario

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Hostname
es: Nombre del servidor

en: Filter
es: Filtro

en: Location
es: Ubicación

en: User role
es: Rol de usuario

en: Severity
es: Gravedad

en: Referrer
es: Referente

en: Last
es: Último

en: Descending
es: Descendente

en: Close
es: Cerrar

en: anonymous
es: anónimo

en: First
es: Primero

en: warning
es: advertencia

en: critical
es: crítico

en: or
es: o

en: New
es: Nuevo

en: Loading...
es: Cargando...

en: debug
es: depurar

en: Order by
es: Ordenar por

en: info
es: información

en: Any
es: Cualquiera

en: deleted
es: eliminado

en: notice
es: aviso

en: alert
es: alerta

en: emergency
es: emergencia

en: View events that have recently been logged.
es: Ver los sucesos registrados recientemente.

en: Recent log messages
es: Mensajes recientes del registro
