Log Filter (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (45 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: new
fi: uudet

en: error
fi: virhe

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Time
fi: Aika

en: Event
fi: Tapahtumat

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Filter
fi: Suodatus

en: Location
fi: Sijainti

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Referrer
fi: Viittaaja

en: Last
fi: Viimeinen

en: Descending
fi: Laskeva

en: Close
fi: Sulje

en: First
fi: Ensimmäinen

en: warning
fi: varoitus

en: critical
fi: kriittinen

en: or
fi: tai

en: New
fi: Uusi

en: Loading...
fi: Ladataan...

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: deleted
fi: poistettu

en: notice
fi: huomautus

en: alert
fi: hälytys

en: emergency
fi: hätätila

en: View events that have recently been logged.
fi: Näytä lähiaikoina lokiin kirjatut tapahtumat

en: Recent log messages
fi: Viimeisimmät lokimerkinnät
