Log Filter (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (40 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: new
hr: novo

en: error
hr: greška

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Event
hr: Događanje

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Descending
hr: Silazno

en: warning
hr: upozorenje

en: critical
hr: kritično

en: or
hr: ili

en: debug
hr: otklanjanje grešaka

en: Any
hr: Bilo koji

en: notice
hr: napomena

en: alert
hr: uzbuna

en: emergency
hr: žurnost

en: View events that have recently been logged.
hr: Pregledaj posljednje unose u zapisnik.

en: Recent log messages
hr: Nedavne poruke zapisnika
