Log Filter (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (40 entries)

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: error
kn: ದೋಷ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: critical
kn: ಗಂಭೀರ ಪರಿಸ್ಥಿಸ್ತಿ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...

en: debug
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ

en: info
kn: ಸೂಚನೆ

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: emergency
kn: ತುರ್ತು ಪರಿಸ್ಥಿತಿ
