Log Filter (7.x-1.4) - en to ml translation catalogue (25 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: new
ml: പുതിയത്

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Time
ml: സമയം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Severity
ml: തീവ്രത

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: critical
ml: അടിയന്തിരം

en: debug
ml: ഡീബഗ്

en: info
ml: വിവരം

en: notice
ml: അറിയിപ്പ്

en: alert
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: emergency
ml: അടിയന്തരാവസ്ഥ
