Log Filter (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (50 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Administration
ru: Администрирование

en: new
ru: новое

en: error
ru: ошибка

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Link
ru: Ссылка

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Time
ru: Время

en: Event
ru: Событие

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Hostname
ru: Имя хоста

en: Filter
ru: Фильтр

en: Location
ru: Место

en: User role
ru: Роль

en: Severity
ru: Важность

en: Referrer
ru: Источник отсылки

en: Last
ru: Последний

en: Descending
ru: По убыванию

en: Close
ru: Закрыть

en: anonymous
ru: аноним

en: First
ru: Первый

en: warning
ru: предупреждение

en: critical
ru: критическая ошибка

en: or
ru: или

en: New
ru: Новое

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: debug
ru: отладка

en: Order by
ru: Сортировка по

en: info
ru: информация

en: Any
ru: Любой

en: deleted
ru: удалено

en: notice
ru: замечание

en: alert
ru: предупреждение

en: emergency
ru: авария

en: Delete filter
ru: Удалить фильтр

en: View events that have recently been logged.
ru: Просмотр событий, недавно записанных в системный журнал.

en: Recent log messages
ru: Последние записи журнала
