Log Filter (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (45 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: new
vi: mới

en: error
vi: lỗi

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Link
vi: Liên kết

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Time
vi: Thời gian

en: Event
vi: Sự Kiện

en: ID
vi: Mã

en: User
vi: Người dùng

en: User ID
vi: ID người dùng

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Filter
vi: Lọc

en: Location
vi: Vị trí

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Severity
vi: Mức độ

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: Last
vi: Cuối

en: Descending
vi: Giảm dần

en: Close
vi: Đóng

en: First
vi: Đầu tiên

en: warning
vi: cảnh báo

en: critical
vi: nghiêm trọng

en: New
vi: Mới

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: debug
vi: gỡ lỗi

en: info
vi: thông tin

en: Any
vi: Bất kỳ

en: notice
vi: chú ý

en: alert
vi: báo động

en: emergency
vi: khẩn cấp

en: View events that have recently been logged.
vi: Xem các sự kiện đã được ghi lại gần đây.

en: Recent log messages
vi: Các thông báo gần đây
