Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: error
am: ስህተት

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Location
am: ቦታ

en: Close
am: ዝጋ

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: critical
am: አስጊ

en: debug
am: አርም

en: info
am: መረጃ

en: notice
am: ማስታወቂያ

en: alert
am: ማስጠንቀቂያ

en: emergency
am: ድንገተኛ

en: View events that have recently been logged.
am: በቅርቡ የተመዘገቡ ክስተቶችን ተመልከት።
