Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: new
ast: nuevu

en: error
ast: fallu

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Severity
ast: Severidá

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Close
ast: Zarrar

en: warning
ast: avisu

en: critical
ast: críticu
