Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: new
bo: གསར་བ

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: First
bo: དང་པོ

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: critical
bo: ཚབས་ཆེན་ཡིན

en: or
bo: ཡང་ན

en: New
bo: གསར་བ

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: debug
bo: སྐྱོན་སེལ་བ

en: info
bo: ཆ་འཕྲིན།

en: Any
bo: གང་རུང

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: alert
bo: ཉེན་བརྡ

en: emergency
bo: ཛ་དྲག

en: View events that have recently been logged.
bo: ཉེ་ཆར་ཐོ་བརྒྱབ་པའི་བྱ་འགུལ་ལ་བལྟ་བ།

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ
