Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Filter
br: Sil
