Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Administration
et: Haldus

en: new
et: uus

en: error
et: veateade

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Event
et: Sündmus

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Severity
et: Tõsidus

en: Referrer
et: Viitaja

en: Last
et: Viimane

en: Descending
et: Kahanev

en: Close
et: Sulge

en: First
et: Esimene

en: warning
et: hoiatus

en: critical
et: kriitiline

en: or
et: või

en: New
et: Uus

en: Loading...
et: Laadimine...

en: debug
et: silumine

en: Any
et: Ükskõik milline

en: deleted
et: kustutatud

en: notice
et: märkus

en: alert
et: häire

en: emergency
et: hädaolukord

en: View events that have recently been logged.
et: Viimati logisse kantud sündmuste kuvamine.

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated
