Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: new
lt: naujas

en: error
lt: klaida

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Event
lt: Įvykis

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: User role
lt: Narių rolės

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Last
lt: Paskutinis

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: First
lt: Pirmas

en: warning
lt: įspėjimas

en: critical
lt: kritiška

en: or
lt: arba

en: New
lt: Naujas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: debug
lt: derinimas

en: info
lt: informacija

en: Any
lt: Bet kuris

en: deleted
lt: pašalinta

en: notice
lt: pastebėjimas

en: alert
lt: įspėjimas

en: emergency
lt: kritiška padėtis

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės
