Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: new
mr: नवीन

en: error
mr: तृटी

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: Name
mr: नाव

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Location
mr: स्थळ

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: Close
mr: बंद

en: critical
mr: गुंतागुंतीचे

en: info
mr: माहिती

en: notice
mr: सूचना
