Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to ro translation catalogue (44 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: new
ro: nou

en: error
ro: eroare

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Link
ro: Legătură

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Time
ro: Ora

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Filter
ro: Filtru

en: Location
ro: Locația

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Severity
ro: Gravitate

en: Referrer
ro: Referință

en: Last
ro: Ultimul

en: Descending
ro: Descrescător

en: Close
ro: Închideți

en: First
ro: Primul

en: warning
ro: atenţie

en: critical
ro: critic

en: or
ro: sau

en: New
ro: Nou

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: debug
ro: depanare

en: Any
ro: Orice

en: deleted
ro: șters

en: notice
ro: notă

en: alert
ro: alertă

en: emergency
ro: urgenţă

en: View events that have recently been logged.
ro: Vizualizați evenimentele care au fost înregistrate recent.

en: Recent log messages
ro: Mesaje recente din jurnal
