Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: new
sv: nytt

en: error
sv: fel

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Message
sv: Meddelande

en: Link
sv: Länk

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Time
sv: Tid

en: Event
sv: Händelse

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: User role
sv: Användarroll

en: Severity
sv: Grad

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Last
sv: Sista

en: Descending
sv: Fallande

en: Close
sv: Stäng

en: First
sv: Första

en: warning
sv: varning

en: critical
sv: kritisk

en: or
sv: eller

en: New
sv: Ny

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Order by
sv: Sortera på

en: Any
sv: Alla

en: deleted
sv: raderad

en: notice
sv: notis

en: alert
sv: varning

en: emergency
sv: nödfall

en: View events that have recently been logged.
sv: Visa händelser som nyligen har loggats.

en: Recent log messages
sv: Senaste loggmeddelanden
