Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to bn translation catalogue (24 entries)

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: new
bn: নতুন

en: error
bn: ত্রুটি

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Time
bn: সময়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: To
bn: বরাবর

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Location
bn: অবস্থান

en: warning
bn: সতর্কীকরণ

en: debug
bn: ডিবাগ

en: info
bn: তথ্য
