Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: new
eu: berria

en: error
eu: errorea

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Time
eu: Ordua

en: Event
eu: Gertaera

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Last
eu: Azkena

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Close
eu: Itxi

en: anonymous
eu: anonimoa

en: First
eu: Lehena

en: warning
eu: abisua

en: critical
eu: larria

en: or
eu: edo

en: New
eu: Berriak

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: debug
eu: arazketa

en: Any
eu: Edozein

en: notice
eu: oharra

en: alert
eu: erne

en: emergency
eu: larrialdia

en: View events that have recently been logged.
eu: Ikusi erregistroan gordetako azken gertaerak.

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak
