Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: new
ka: ახალი

en: error
ka: შეცდომა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: warning
ka: გაფრთხილება

en: critical
ka: კრიტიკული

en: New
ka: ახალი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: debug
ka: დებაგი

en: info
ka: ინფორმაცია

en: notice
ka: შენიშვნა

en: alert
ka: გაფრთხილება

en: emergency
ka: კრიტიკული შემთხვევა
