Log Filter (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: new
te: కొత్త

en: error
te: సమస్య

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Message
te: సందేశం

en: Link
te: లింకు

en: Name
te: పేరు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Time
te: సమయం

en: User
te: వాడుకరి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Close
te: మూసివేయి

en: anonymous
te: అజ్ఞాత

en: warning
te: హెచ్చరిక

en: critical
te: విశమం

en: debug
te: డీబగ్

en: info
te: సమాచారం

en: notice
te: గమనిక

en: alert
te: హెచ్చరిక

en: emergency
te: అత్యవసరం
