Log Filter (7.x-1.5-beta1) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Close
ug: يېپىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: warning
ug: دىققەت

en: critical
ug: خەتەرلىك

en: alert
ug: ئەسكەرتىش

en: emergency
ug: جىددى

en: View events that have recently been logged.
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن ئەڭ يېڭى مەشغۇلاتلار، باشقۇرۇش خاتىرىسى، ئەزالارنىڭ زىيارەت ئەھۋالى.

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار
