Logentries (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Severity
ca: Severitat

en: Warning
ca: Avís

en: Configuration
ca: Configuració

en: Notice
ca: Notificació

en: Debug
ca: Depuració

en: Installation
ca: Instal·lació

en: Emergency
ca: Urgència

en: Alert
ca: Alerta

en: Critical
ca: Crític
