Logentries (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Error
et: Viga

en: Severity
et: Tõsidus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Notice
et: Teavitus

en: Debug
et: Siluma

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Critical
et: Kriitiline
