Logentries (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Error
gl: Erro

en: Severity
gl: Gravidade

en: Warning
gl: Alerta

en: Configuration
gl: Configuración

en: Token
gl: Símbolos

en: Info
gl: Información

en: Debug
gl: Depuración
