Logentries (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Error
hr: Greška

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Configuration
hr: Postavke

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
