Logentries (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Error
id: Kesalahan

en: Severity
id: Keparahan

en: Warning
id: Peringatan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Notice
id: Peringatan

en: Installation
id: Pemasangan

en: Emergency
id: Darurat

en: Alert
id: Peringatan

en: Critical
id: Kritis
