Logentries (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Error
ja: エラー

en: Severity
ja: 重大度

en: Warning
ja: 警告

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Token
ja: トークン

en: Notice
ja: 注意

en: Debug
ja: デバッグ

en: Installation
ja: インストール

en: Emergency
ja: 緊急

en: Alert
ja: 警告

en: Critical
ja: 重大な
