Logentries (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Error
tr: Hata

en: Severity
tr: Önem derecesi

en: Warning
tr: Uyarı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Token
tr: Simge

en: Notice
tr: Dikkat

en: Info
tr: Bilgi

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Emergency
tr: Acil durum

en: Alert
tr: Çok önemli

en: Critical
tr: Önemli
