Logentries (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Error
de: Fehler

en: Severity
de: Schweregrad

en: Warning
de: Warnung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Notice
de: Hinweis

en: Debug
de: Debuggen

en: Emergency
de: Notfall

en: Alert
de: Alarm

en: Critical
de: Kritisch

en: Send Test Message
de: Testnachricht senden
