Logentries (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Error
fi: Virhe

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Token
fi: Muuttuja

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Installation
fi: Asennus

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen
