Logentries (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Error
ku: هەڵە

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
