Logentries (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Error
lt: Klaida

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Critical
lt: Kritinė
