Logentries (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Severity
nl: Ernst

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Notice
nl: Mededeling

en: Installation
nl: Installatie

en: Emergency
nl: Noodtoestand

en: Alert
nl: Alarm

en: Critical
nl: Kritisch
