Logentries (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Error
ps: تیروتنه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Configuration
ps: سازول

en: Info
ps: مالومات

en: Alert
ps: خبراوى
