Logentries (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Error
ru: Ошибка

en: Severity
ru: Важность

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Token
ru: Токен

en: Notice
ru: Уведомление

en: Info
ru: Инфо

en: Debug
ru: Отладка

en: Installation
ru: Установка

en: Emergency
ru: Аварийная

en: Alert
ru: Оповещение

en: Critical
ru: Критический
