Logentries (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Error
ta: பிழை

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Notice
ta: கவனிப்பு

en: Info
ta: தகவல்

en: Debug
ta: பிழையறிவு

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை

en: Critical
ta: சிக்கலான
