Logentries (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Error
vi: Lỗi

en: Severity
vi: Mức độ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Info
vi: Thông tin

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng
