Logentries (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Error
be: Памылка

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Configuration
be: Налады

en: Notice
be: Паведамленне

en: Info
be: Інфармацыя

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
